Vitajte na stránke...

Spoločnosť Leilla & Saul s.r.o. s 10 ročnou tradíciu ponúka komplexné zabezpečenie svadieb a iných spoločenských udalosti. Od roku 2009 sme rozšírili ponuku a začali organizovať firemné akcie, školenia, kurzy, workshopy, plesy ci párty usporiadali sme viac ako 800 svadieb, 300 spoločenských akcií a získali tak množstvo skúsenosti v oblasti organizovania eventov. Boli sme súčasťou nielen slovenských, ale aj medzinárodných svadieb (slovensko-anglických, slovensko-írskych, slovensko-talianskych a slovensko-francúzskych).


Pokiaľ sa rozhodnete využiť naše bohaté skúsenosti, ktoré Vám ponúkame, veríme, že i vy budete príjemne prekvapení, ako vieme zrealizovať Vaše sny o vlastnej svadbe.

Počas dlhej histórie fungovania sme nadviazali kontakty so špičkovými dodávateľmi, ktorých spoľahlivosť a profesionalitu sme dôkladne preverili. Disponujeme rozsiahlym inventárom s množstvom dekorácií, ktore prenajímame alebo predávame. Každý priestor dokážeme dotiahnuť do dokonalosti. Výzdoba zladená do posledného detailu podľa zadanej témy je samozrejmosťou. Spolupracujeme s renomovanými hotelovými sieťami, reštauráciami, či penziónmi, pre ktoré vytvárame jedinečne slávnostné výzdoby na mieru. Pokiaľ sa rozhodnete využiť naše bohaté skúsenosti, ktoré ponúkame, sme presvedčení, že i vy budete príjemne prekvapení, ako vieme zrealizovať Vaše sny o vlastnej svadbe. Prajeme Vám príjemné a bezstarostné prípravy na Váš svadobný deň, krstiny, stužkové slávnosti, plesy, rauty, oslavy, narodeninové párty ...


Špecializujeme sa na dekorácie...

Fashion

Špecializujeme sa na dekorácie a výzdobu zladenú do posledného detailu. K tomuto účelu vlastníme veľa dekorácií,s ktorými dokážeme aj nie veľmi pekný interiér premeniť na krásne slávnostné prostredie, alebo na romantické prostredie pre Váš jedinečný svadobný deň. Organizujeme svadobné obrady a hostiny kdekoľvek na Slovensku. Spolupracujeme s trojhviezdičkovými a štvorhviezdičkovými hotelmi a s ďalšími reštauráciami, či penziónmi, pre ktoré vytvárame slávnostné výzdoby.


Prajeme Vám príjemné a bezstarostné prípravy na Váš svadobný deň, krstiny, stužkové slávnosti, plesy, rauty, oslavy, narodeninové párty ... !


Leilla & Saul

ad banner